Ładowanko...

deepdive@rebelsi.pl

+ 48 512 20 30 52

logo logo

deepdive@rebelsi.pl

+ 48 512 20 30 52

3 dni warsztatu

Wyjechali na szkolenie - wrócili odmienieni.

Deep Dive!
03-05.06.2024TRZY DOBY
OD 09:00DO KIEDY SIĘ DA

Jak służyć i prowadzić a nie "kołczować" do Scruma.

Jacek pracuje w swojej organizacji już dwa lata. Przez ten czas próbował wzmocnić samoorganizację, naprawić zespół i uleczyć organizację. Miał sporo małych sukcesów. Największym jest to, że zespół go lubi. Skąd więc ta frustracja i poczucie nieskuteczności?
Czy tak jak Grzegorz zastanawiasz, co możesz zrobić lepiej? Spotkaj tych, którzy dadzą ci nowe spojrzenie na siebie i twoją pracę. Deep Dive przywraca poczucie sprawczości. Zbadasz jak być lepszym Scrum Masterem (czy tam Agile Coachem, jak chcesz). Stworzysz plan na siebie. Zaprojektujesz działania, które pomogą Ci poradzić sobie z problemami organizacji i zespołu.

Na szkoleniu, poza PSM II :

  • Czy wartości scrumowe to slogan ze scrum guide?
  • Czym jest naprawdę "take it to the team"?
  • Jak przestać pouczać a zacząć służyć Product Ownerowi?
  • Jak pracować z organizacją, razem z managerami?
  • Popracujemy nad twoim planem rozwoju.
  • Mocne rozmowy i wieczorna praca na prawdziwych historiach waszych zespołów.
  • Przygotujemy cię do egzaminu PSM II (przy okazji)

Kim są gospodarze?

image

Tomisław Krężelewski

Agile Coach, CTO

Poobserwuj to, jak profesjonalnie można słuchać. Tworzył struktury zarządzania. Pokaże nam to czego SM nie widzi w zarządzaniu.

image

Andrzej Zińczuk

Scrum Master, PST

Pan Andrzej dostarcza surowego ciepła i przenikliwego spojrzenia. Pokaże ci, jeśli zapędzisz się w wyobrażenia i stracisz kontakt z bazą..

image

Marcin Ziółek

Trener Management 3.0

Ma dar łączenia ludzi. Ma też dar opowiadania sucharów. Bardzo długo pracował z zespołami. Pewnie popełnił kiedyś twój ostatni błąd.

image

Adam Michalczyk

Scrum Master, PST

Zanudzi cię, opisując niuanse pracy z grupą. Dostrzeże jeśli spadnie ci energia i spyta, czy może pomóc. Trochę zna Scrum.

O warsztacie

Zauważyliśmy, że Scrum Masterzy wpadają w skrajności: "działam, decyduję" oraz "nie działam, oni sobie poradzą". Znajdziesz ten balans i twój sposób na osobistą skuteczność.

Deep dive nie jest wyjazdem integracyjnym, spotkaniem kombatantów, konferencją dla coachów, szkoleniem 9-17 z opcjonalnym wspólnym noclegiem i ogniskiem, sposobem na złowienie certa.

Jeśli się zakwalifikujesz, czeka cię przygotowanie przed, ciężka praca w trakcie i obowiązkowa praca po. Chcemy za 3 miesiące zobaczyć twoją zmianę.

Znajdziesz tam ludzi, których warto posłuchać, bo wiedzą o czym mówią. Znajdziesz tam pokorę i otwarte głowy. Dowiesz się/ przypomnisz sobie o co w tym Scrumie naprawdę chodzi.
image
To prawdziwe zanurzenie w profesjonalnym Scrumie. Poszerza i pogłebia rozumienie Scruma. Ładuje energią do działaania. Polecam każdemu Scrum Masterowi.
image
Kochana, polecam Deep dive, bo to krok milowy w rozwoju i samoświadomści scrum masterskiej. A przy okazji wspaniałe przygotowanie do PSM II.
image
Polecam każdemu, kto chce zagłębić się w sens swojej pracy i czerpać z niej przyjemność. Dużo było mięsa na tym szkoleniu, formuła luźna i myślę że spodoba się każdemu kto chce więcej i więcej. Czy każdy się odnajdzie? w jakimś sensie tak.
image
DeepDive to kilkudniowe szkolenie na pełnych obrotach. Nie dostaniesz tam ryby, tylko wędkę, nie usłyszysz o najlepszych rozwiązaniach, ale posłuchasz o doświadczeniach innych. Będzie szerokie spektrum zagadnień, dużo pracy grupowej oraz wiele ciekawych ćwiczeń - a to wszystko na łonie pięknej natury :)
image

Manuela - Deep Dive 2022

image

Chcesz zobaczyć więcej? Tutaj masz jeszcze Klarę i Alicję.

Adam - co to jest DD?

image

Jesteś zainteresowan_? Zapisz się. Damy znać kiedy.

Zapiszemy Cię na listę zainteresowanych.
Dostaniesz maila o DD.

Później kwalifikacja, dokładnie jak w 2022 i 2023. Wydarzenie było sukcesem i nadal planujemy nie więcej niż 1 rocznie.

Napisz.

Leave this empty:

Zapisując się, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych na zasadach określonych w karcie informacyjnej.

Co pewnie chcecie wiedzieć.

Intensywny program rozwojowy na bazie PSM II. Pierwszy krok to kwalifikacja. Upewnimy się, że skorzystasz, przyjeżdżając. Drugi - przygotowanie. Tydzien przed warsztatem się wszyscy spotkamy na video. Zrobimy to żeby się poznać i zacząć przygotowania online. Trzeci krok - trzy dni orki. Czwarty - projekt poszkoleniowy. I już. Wiemy już, że dokładnie tak to przebiegło jak planowaliśmy. A i tak chcemy to poprawić.

Zarejestruj się!
W 2022 udało się nam zarezerwować gościnne progi Zagrody Ojrzanów. Jest to ośrodek specjalizujący się w kursach jogi. Natura, cisza, jezioro - bajka. Rok 2023 to Oddechowo. W ubiegłym roku zakwaterowanie to był koszt ok. 1000 PLN (Jest uwzględnione w cenie poniżej.). Będziemy Was gorąco zachęcać do przyjazdu już w niedzielę wieczorem.
Program kosztuje 8000 PLN netto. Pierwsze 20 osób skorzysta z ceny 6950 PLN netto. Cena zawiera zakwaterowanie i jedzenie. Jeśli płacisz z własnej prywatnej kieszeni, a pieniądze są jedynym problemem, napisz do nas.
Nie chcemy ci sprzedać czegoś, co nie jest dla ciebie. Nie będziemy rozmawiać o mechanice Scruma, wydarzeniach i obowiązkach. Dla tych, którzy chcą "przeskoczyć pierwszy poziom" - napewno są inne, lepsze rzeczy. Do zdania PSM II wystarczy zwyczajne szkolenie. Tutaj będziecie twórcami i odbiorcami. Potrzebujecie wiedzy i doświadczenia. Będziemy to sprawdzać ankietą i rozmowami telefonicznymi, jeśli będzie trzeba.
Jak klikniesz na tej stronie to zaprosimy cię do procesu kwalifikacji. Możesz się wycofać dopóki nie potwierdzisz udziału.
a) bo pierwszy raz był niesamowity, b) bo nam zależy, c) bo chcemy zobaczyć jak będzie z innymi ludźmi, d) bo każdy z nas ma doświadczenie podobnego programu i zrobiły nam one robotę.
Wybraliśmy nieco bardziej komfortowe miejsce. Poprzednia lokacja była piękna acz spartańska. Zmniejszymy intensywność zaplanowanych ćwiczeń na korzyść czasu na interakcję. Myślimy o opcji dla każdego na sesje jeden na jeden z trenerami. Będziemy zachęcać do przyjazdu dzień wcześniej i wyjazdu dzień po. Dodaliśmy RODO do strony :D.